تلفن:
چین سیستم ژنراتور توربین بادی سازنده
Guangzhou HY Energy Technology Limited Corp.

HY Energy Engineer برای ساخت یک جهان پاک کننده

خانه

Guangzhou HY Energy Technology Limited Corp.

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6 7 8

Guangzhou HY Energy Technology Limited Corp.

گوانگژو HY انرژی تکنولوژی محدود پارسیان یک تولید کننده با تکنولوژی بالا متمرکز بر طراحی، تولید و استفاده از محصولات با کیفیت بالا و قابل اعتماد باد توربین باد است. کارخانه HYE در سال 2001 واقع در بخش شمال گوانگژو تاسیس شد، کارخانه دارای 150 کارگر و یک تیم تحقیق و توسعه 10 نفر است که در عملکرد و قابلیت اطمینان HYE توربین باد اختصاص داده شده است. HYE دارای 35 طرح حق ثبت اختراع در تیغه توربین بادی، حلقه لغزش، ساختار روتور، سیستم کنترل بیش از حد سرعت و غیره. هر یک از اجزاء توربین بادی HYE به طور مستقل در خانه طراحی و ساخته شده است. کارخانه HYE دارای تجهیزات تست پیشرفته با تجهیزات توربین بادی و یک سیستم کنترل کیفیت دقیق است، تمام محصولات از طریق 22 فرآیند کنترل کیفیت در تمامی مراکز تولیدی HYE شرکت خواهند کرد. همه محصولات با CE، ETL، ROHS و ANAB گواهینامه شده است.

با بیش از 17 سال تجربه در تولید و استفاده از سیستم قدرت باد و خورشید هیبرید، HY Energy بیش از 20 زمینه مختلف کاربردی از سیستم ترکیبی بادی باد و باد مانند سیستم قدرت شبکه مسکونی، سیستم برق مسکونی خارج از شبکه، ایستاده باد خورشیدی هیبرید باد روشنایی خیابان، باد ترکیبی خورشیدی برج فن آوری مخابراتی، باد سیستم خورشیدی هیبریدی باد کنترل و غیره. بسیاری از این برنامه های کاربردی به طور گسترده ای در سراسر جهان استفاده می شود و با کیفیت سیستم، قابلیت اطمینان و پیش فروش حرفه ای و کیفیت خوب خدمات پس از فروش تیم HYE. علاوه بر این، تمام اجزای هر راه حل سیستم توسط HY Energy یا توسط بهینه سازی و بهینه سازی شده با پشتیبانی از فروشنده بر اساس ویژگی های ویژه توربین بادی HYE و یا برخی از پروژه های خاص، این می تواند تولید قدرت سیستم را افزایش دهد و همچنین قابلیت اطمینان و سازگاری سیستم را بهبود می بخشد. تیم مهندسی ما می تواند کل طراحی سیستم و پشتیبانی کامل ساخت و ساز را بر اساس الزامات خاص خود ارائه دهد. به اعتقاد ما به زودی شما از حرفه ای ما بهره مند خواهید شد.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : هی

تعداد کارمندان : 101~200

فروش سالانه : 65million-70million

سال تاسیس : 2001

صادرات کامپیوتر : 30% - 40%

Website:: www.hyenergy.com.cn

تاریخچه انرژی HY

دوستان و نمایشگاه انرژی ه ای

وزیر انرژی کوبا

Mr.Moreno از برزیل

آقای آما از اوگاندا

ایلینتیک City Energy Setor، ایالات متحده آمریکا

آقای Charoen Fuangaromya از تایلند

مسئولان بخش انرژی فیلیپین

دانشگاه شانتو

سفیر اکوادور کوبا

Mr.Remash از مالزی

نمایشگاه کانتون، گوانگژو 2010

نمایشگاه کانتون، گوانگجو 2011

نمایشگاه انرژی باد شانگهای 2011

نمایشگاه انرژی باد Shanghai 2013

نمایشگاه انرژی جدید Husum در آلمان 2016

نمایشگاه کانتون، گوانگژو 2017

خدمات شرکت

خدمات شرکت

هدف از خدمات سفارشی HY Energy این است که محصولات و سیستم های با کیفیت و قابل اطمینان را برای مشتری فراهم کنیم. هر و هر جزء توربین باد HYE به طور مستقل طراحی شده و ساخته شده در خانه است. ما یک سیستم کنترل کیفیت دقیق داریم، همه محصولات از طریق 22 فرایند کنترل کیفیت و با استانداردهای CE، RoHS و ISO گواهی می شوند.

تیم تحقیق و توسعه ما توسط بنیانگذار HY Energy - Mr. Yu Hongying و دیگر 9 مهندس تاسیس شد. آنها در عملکرد و قابلیت اطمینان HYE توربین باد اختصاص داده شده و بیش از 20 برنامه های کاربردی مختلف از سیستم های هیبریدی خورشیدی باد و باد. توربین های بادی به طور گسترده ای در سیستم برق مسکونی خارج از شبکه، سیستم های مسکونی در شبکه و سیستم مخابراتی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند و از مشتریان به شدت قدردانی می کنند. تا سال 2017، ما 35 طرح حق ثبت اختراع در تیغه توربین بادی، حلقه لغزش و ساختار روتور و غیره داریم و همچنین می توانیم سیستم را طبق الزامات خاص یا پروژه های پیشنهاد شده، سفارشی کنیم.

برای دستیابی به گسترش تجارت توربین بادی کوچک محور افقی، ما فعالانه شرکت کنندگان در نمایشگاه های بین المللی و عمومی به نمایش گذاشتیم. مانند نمایشگاه انرژی جدید Husum هر ساله در آلمان برگزار می شود. توربین بادی Pegasus 1.5KW به عنوان نوآورترین توربین بادی انتخاب شده است.

همانطور که ما تداخل الکترومغناطیسی پیشرفته و آیرودینامیکی تیغه را تطبیق می دهیم و تنها دو قسمت متحرک را می گیریم، که باعث افزایش قابلیت اطمینان ژنراتور می شود زیرا کمبود مکانیکی آن کم است. این توربو واقعی برای توربین های بادی به دست می آید. اما ما همچنین یک سیستم فروش کامل و واضح برای توربین بادی و سیستم های کاربردی مربوطه داریم، در صورتی که دوره گارانتی تمام شده است، قطعات جایگزین شارژ می شود.

با هدایت آقای یو و هدف خدمات شرکت ما، توربین بادی HYE تا به حال 108 کشور جهان به فروش رسیده و شهرت خوبی را از مشتریان به دست آورده است. و ما در حال توسعه محصولات جدید و ارائه محصولات قابل اعتماد، با کیفیت بالا به عنوان قبل.

شرکت تیم

تیم انرژی HY

Guangzhou HY Energy Technology Limited Corp.
5 و 7 طبقه، برج Tiangui Building B، No.62 Tiangui Road، Huadu District، Guangzhou، China
تلفن:86-20-36888000-8010
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب سیستم ژنراتور توربین بادی تامین کننده. © 2017 - 2020 windturbinegeneratorsystem.com. All Rights Reserved.